Witam wszystkich zgromadzonych przed monitorami. Ja podobnie jak setki innych młodych ludzi założyłem bloga. Jednak mam odrobinę ambitniejszy plan na zagospodarowanie swojego. O co chodzi? Chcę tutaj udostępniać najróżniejsze elementy i objaśnienia do mojej książki(nie napisanej). Zanim jednak pojawi się jakikolwiek fragment z niej minie sporo czasu. Zanim to się stanie postaram się wam troche przybliżyć Uniwersum. Teraz też powiem, że będę się cieszył jak będziecie mi wytykać błędy w tych fragmentach. Wiecie, nie zawsze takowych zauważe, albo mój umysł uważa iż nie jest to żaden błąd. Dziekuje wam na teraz i zachęcam byście zachęcali innych do zachęcania jeszcze innych do czytania.
Za wszelkie błędy przepraszam, ale pisanie późną porą nie sprzyja dobrze pisaniu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz